מאמרים

ניקיון משרדים בערב – איך זה עובד?

מדוע כדאי לכם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון משרדים בשעות הערב, וכיצד מתנהל ניקיון משרדים בערב עם מפתח? כל התשובות במאמר הבא

לניקיון המשרד יש חשיבות גדולה להצלחת העסק. ניקיון משרדים מקדם את התדמית החיובית של החברה כמקום מסודר ויעיל, משפר את תפוקת העובדים ואת שביעות הרצון שלהם, יוצר אווירה נעימה ומסייע לשמור על בריאותם של העובדים. אחרי שהבנתם את חשיבות ניקיון המשרד ושכירת שירותי חברת ניקיון, נשאלת השאלה מה עדיף – לנקות את המשרד בשעות הבוקר או בשעות הערב?

מדוע עדיף לכם לשכור שירותי ניקיון משרדים בערב?

מחקרים מראים כי ניקיון משרדים בערב הוא טוב יותר ב-40 אחוז מניקיון משרדים במהלך שעות העבודה. הסיבה לכך היא שמרבית העסקים פועלים בשעות היום. בשעות הערב העבודה מופסקת והעובדים יוצאים מהמשרד ושבים לביתם. בשעת ניקיון משרד, צוות המנקים שמפעיל מכשירי ניקוי כמו שואב אבק עלול ליצור רעש חזק שיפריע לעובדי החברה לבצע את עבודתם. כמו כן, ניקיון במהלך שעות העבודה עלול להגביל את תנועת העובדים לחללים השונים אותם הצוות מנקה, ולהפר את שגרת העבודה. בשל כך, מומלץ לשכור שירותי ניקיון משרדים בערב כך שעובדי החברה יוכלו לעבוד בשקט וללא הפרעה.

בנוסף לכך, ניקיון משרדים בערב הוא יעיל יותר. ניקיון בשעות הבוקר נעשה בחופזה משום שיש לחץ לסיים את עבודת הניקיון כמה שיותר מהר. לעומת זאת, ניקיון משרדים בערב מאפשר לצוות עובדי הניקיון לנקות בצורה יסודית יותר. למנקים יש מספיק זמן כדי לנקות כל פינה ופינה במשרד ולדאוג לכך שהמשרד יהיה מצוחצח וללא רבב. ניקיון המשרד בשעות העבודה מצריך מצוות הניקיון לעבור שוב ושוב אחר עקבות עובדי החברה על הרצפה כדי לנקות מחדש אזורים מלוכלכים, וקשה למנקים הרבה יותר לנקות את המשרד כשהצוות נמצא במקום לעומת ניקוי של אזורים ריקים. למעשה, סקר מצא ש-98 אחוז ממנקי המשרדים העידו כי הם מעדיפים לנקות משרד שלחלוטין אינו מאויש.

כיצד מתבצע ניקיון משרדים בערב?

אז החלטתם לשכור שירותים של חברת ניקיון משרדים הפועלת בשעות הערב. במסגרת ניקיון משרדים בערב עם מפתח, מנהלי המשרד משאירים לחברת הניקיון את המפתח למשרד. צוות עובדי הניקיון מגיעים למשרד בשעה שהוזמנה מראש, פותחים את דלתות המשרד ודואגים לניקיונו באמצעות חומרי הניקוי האיכותיים וטכנולוגיות הניקוי המתקדמות ביותר. במשרד ישנם חומרי ציוד רגישים ודיסקרטיים, ולכן חשוב לוודא כי חברת הניקיון היא חברה אמינה, שיש מאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים והמלצות רבות. מומלץ לבדוק את המוניטין של החברה באמצעות My Google Business, ברשתות החברתיות ובאמצעות שיחות עם לקוחות קודמים.

עלול לעניין: במאמר הזה דירגנו את חמשת חברות ניקיון המשרדים המובילות לשנת 2020.

כדי להסיר דאגה מלבכם ושתוכלו להיות בראש שקט, ניתן להתקין מצלמות אבטחה במשרד וכך לוודא כי חברת הניקיון מבצעת את עבודתה כראוי. בנוסף לכך, ישנן חברות ניקיון משרדים רבות הפועלות ביחד עם מפקח ניקיון. מפקח הניקיון מתלווה לעובדי הניקיון, ותפקידו לוודא כי כל מטלות הניקיון מבוצעות כפי שנקבעו בתיאום עם העסק (כמו למשל החלפת פחים, ניקוי חלונות וניקוי שירותים), שעובדי הניקיון מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי המתאימים לציוד הרגיש של המשרד ושהם מבצעים את עבודת הניקיון בצורה אחראית, רצינית ומסורה.

לאחר שחברת הניקיון מסיימת את עבודתה בשעה שנקבעה מראש, עליה לדאוג לסגירת כל האורות, החשמל ודלתות המשרד. כך, למחרת בבוקר תוכלו לפתוח את המשרד יחד עם שאר העובדים ולהיכנס לסביבת עבודה נקייה, מסודרת והיגיינית ולהתחיל את יום העבודה בתחושה נעימה.

Show More

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button