מאמרים

5 סיבות מדוע העסק שלכם חייב חברת ניקיון משרדים

מתלבטים האם לשכור שירותי חברת ניקיון משרדים מקצועית עבור העסק שלכם? לפניכם כל היתרונות של חברת ניקיון משרדים וכיצד היא יכולה לתרום לכם

כשמרבית העובדים מבלים במקום העבודה כ-40 שעות בשבוע, יש צורך חיוני לדאוג לניקיון המשרד. משרד נקי ומצוחצח מבטיח סביבת עבודה נעימה, פרודוקטיבית ובריאה יותר. בנוסף לכך, מקום עבודה נקי מותיר רושם חיובי על המבקרים המגיעים למשרד, כמו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים עסקיים. תדמית חיובית זו, תחזק את העסק שלכם ותוביל אותו להצלחה גדולה.

ישנן חברות שנוהגות ״להפיל״ את מטלת הניקיון על צוות העובדים שלהן, אבל ההחלטה הטובה ביותר שאתם יכולים לקחת עבור העסק שלכם היא לשכור שירותי ניקיון מקצועיים של חברה מנוסה ובעלת מוניטין. לפניכם כל הסיבות מדוע העסק שלכם חייב חברת ניקיון משרדים.

ציוד וכלים מתאימים

לחברות ניקיון משרדים יש את כל ציוד וחומרי הניקיון שצריך כדי לנקות באופן יסודי את המשרד שלכם. צוות הניקיון מיומן לעבוד עם מכשירי ניקוי מתקדמים כמו מכשיר פוליש לניקוי רצפות, והוא משתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, בטוחים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. חומרים אלו אינם רעילים ואינם מכילים כימיקלים כמו פורמלדהיד שהוכח כמסרטן. מעבר לכך, חומרי הניקיון מותאמים למשטחים רגישים כמו מחשבים. כך תוכלו להיות רגועים שהציוד והרכוש שלכם במשרד יישמר בזמן עבודת הניקיון.

ניסיון והכשרה

בניגוד לעובדי החברה שלא מנוסים בניקיון המשרד, עובדי חברת הניקיון עוברים הכשרה בניקוי משרדים. הם יכולים להתמודד עם כל סוג של כתם ולכלוך, ויש להם ניסיון רב בביצוע כל עבודות הניקיון הנדרשות – מניקיון לאחר שיפוץ, דרך ניקוי שטיחים ועד ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג. העובדים בקיאים בכל שיטות הניקיון וכך יכולים להבטיח לכם עבודה יסודית, ומשרד מצוחצח ללא רבב. כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון, חשוב לבדוק מהו הוותק שלה והאם היא אכן מתמחה בניקוי משרדים.

שירותי ניקיון בהתאמה אישית

חברת ניקיון מקצועית מבינה שלכל עסק ולכל חברה יש את הצרכים והרצונות שלה. בשל כך, היא תתאים את השירות שלה באופן אישי לכל לקוח, ותבדוק עם העסק מהם הצרכים, הרצונות, המגבלות ומטלות הניקיון הנדרשות. תוכלו לשבת עם חברת הניקיון ולהחליט על לו״ז המטלות, כמו למשל – כמה פעמים ביום יש צורך להחליף פחים, מהי תדירות ניקיון המיקרוגל וכמה פעמים בשבוע יש לשטוף את הרצפות. החברה תתאים את עצמה לשעות הפעילות של המשרד, כך שצוות עובדי הניקיון יגיעו לנקות אותו בשעות הבוקר המוקדמות, במהלך שעות פעילות המשרד או בסיום יום הפעילות – כל זאת לפי הצרכים והרצונות שלכם.

הגדלת הפרודוקטיביות

מחקרים מראים כי עובדים מרגישים נוח יותר בסביבת עבודה נקייה ומסודרת, ובהתאם לכך התפוקה שלהם עולה. לעומת זאת, לכלוך, בלאגן וחוסר סדר, יגרום לעובדים שלכם להסחת דעת ויפחית את הפרודוקטיביות שלהם. אם תחליטו לשכור שירותי חברת ניקיון משרדים, העובדים שלכם לא יצטרכו לבזבז זמן על מטלות הניקיון ובמקום זאת הם ינצלו את הזמן למשימות העבודה שלהם. מהר מאוד אתם תיווכחו לראות כי שכירת שירותי חברת ניקיון הינה צעד כלכלי משתלם במיוחד לטווח הארוך.

פיקוח על עבודת הניקיון

במרבית חברות ניקיון משרדים, מתלווה לצוות הניקיון מפקח מטעם החברה. תפקידו של המפקח הוא לוודא שעבודת הניקיון מתבצעת כראוי, שהעובדים מנקים באופן יסודי את המשרד ושומרים על הציוד, הריהוט והרכוש. יתרון זה מאפשר לכם, בעלי העסק, להיות בראש שקט ולדעת שאתם בידיים טובות.

Show More

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button